banner

O Firmie

Wyobraź sobie, że zamykasz oczy i niczym Alicja z Krainy Czarów przechodzisz na drugą stronę lustra. Śmiało, możesz już otworzyć. Witaj w Świecie Zabawek – sieci sklepów, w których każdy staje się dzieckiem. Bo bycie dzieckiem, to najpiękniejszy okres w życiu. Czas zabawy i beztroski, ale także niesamowitej ciekawości otaczającego świata, chęci do nauki i pragnienia uzewnętrznienia swojej kreatywności. W Świecie Zabawek kochamy dzieci i ich niczym nie skrępowane podejście do świata. Dlatego chcemy im dać wszystko, co sprawi im radość.

 

Znajdziecie u nas nie tylko zabawki, ale także klocki, książeczki, gry i puzzle. Jesteśmy fanami nauki przez zabawę, więc na naszych półkach nie może zabraknąć zestawów edukacyjnych i kreatywnych. Chcemy aby nasi mali klienci rozwijali się w wielu dziedzinach. Jednocześnie pragniemy oferować Wam produkty bezpieczne. W naszych sklepach znajdziecie pełną gamę produktów uznanych firm. Wśród nich znajdują się m.in. LEGO, Mattel, Hasbro, Clementoni, Ravensburger, Epee, Trefl, V-Tech, TM Toys czy Granna. To oczywiście tylko niektóre z firm, których produkty możecie u nas otrzymać.

 

Świat Zabawek to także wykwalifikowany zespół sprzedawców, którzy z uśmiechem doradzą Wam co kupić dla swojej pociechy. To również duży zespół osób, które dbają o to, aby w naszych sklepach na czas pojawiły się nowości. Chcemy wspólnie sprawiać Wam radość, bo Wasze uśmiechy napędzają nas do dalszej pracy.